Ferdi Kaza Sigortası İle Sizleri Önemsiyoruz...

0322 505 0 500

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası; insanların herhangi bir kaza geçirmesi sonucunda tedavi masrafları, devamlı sakatlık ve ölüm gibi olumsuzluklarda şirket tarafından birey teminat kapsamına alınır. Ferdi kaza limitleri sigortalı tarafından belirlenebilir. Aynı zamanda ferdi kaza sigorta poliçesi içerisinde asistans hizmetleri de bulunmaktadır.
Bu hizmetler içerisinde yol yardımı, çilingir hizmeti, sigortalı ikamet ettiği evin elektrik ve su tesisatında onarım gibi ve bir çok hizmet bulunmaktadır.

Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırılmalı?

Ferdi kaza sigortası isteğe bağlı bir sigorta olup bizce tüm canını seven insanlar tarafından satın alınması gereken bir sigorta türüdür. Çünkü ülkemiz şartlarında kaza risk oranları çok fazla. Ferdi kaza sigortası sadece yaya iken başınıza bir iş gelmesi durumunda değil her zaman araç içerisinde, evde, ofiste ya da misafirlikte canınıza gelen bir zararda devreye girmektedir. Can sağlığınız için senelik vereceğiniz cüzzi bir ödeme ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Hem de bu ödemeyi kredi kartına vade farksız taksitli şekilde de yapabilirsiniz. 

Kazadan Sayılan Haller

a) Birdenbire ve beklenilmeyen bir şekilde intişar eden gazların teneffüsünden.
b) Yanıklardan ve ani bir hareket neticesinde adale ve sinirlerin incinmesi, burkulması ve kopmasından.
c) Yılan veya haşerat sokması neticesinde husule gelen zehirlenmeler.
d) Isırılma neticesinde meydana gelen kuduzdan mütevellit vefat hali veya cismani arızalar
.

Kazadan Sayılmayan Haller

a)Her nevi hastalıklarla bunların neticelerinin ve marazi bir halin,
b)Sigortanın şümulüne giren bir kaza neticesinde vukua gelmediği takdirde, sühunetin, donma, güneş çarpması ve konjesyon gibi tesirlerinin,
c)Herhangi akıl ve ruh haleti ile olursa olsun, intiharın veya intihara teşebbüsün,
d)Aşikar sarhoşluğun, sigortanın şümulüne giren bir kazanın icap ettirmediği ahvalde uyuşturucu madde kullanmanın, ilaç ve zararlı madde almanın,
e)Sigortanın şümulüne giren bir kazanın icap ettirmediği cerrahi müdahalenin (ameliyatın) ve her türlü şua tatbikinin, tevlit ettiği vefat hali veya cismani arızalar

En Uygun Ferdi Kaza Sigortasını Nereden Alabilirim?

Maksimum teminatlı en uygun ferdi kaza sigorta teklifini Sigortalim.com web adresimizde bulunan ferdi kaza teklif formu üzerinden çok kısa bir sürede alabilirsiniz. Aynı zamanda Adana da bulunan ofisimize gelerek veya 0322 505 0 500 çağrı merkezimiz üzerinden hizmet satın alabilirsiniz.

Her şeyden önce sizlere ve sevdiklerinize değer veren şirketimiz Sigortalim.Com olarak sizleri önemsiyor ve değerlerinizi kaybetmemenizi istiyoruz.
Sizlere sunduğumuz tüm ürünleri Sigortalim.com ailesi olarak bizler kullanmakta ve memnuniyet doğrultusunda sizlere öneride bulunmaktayız. 

Tedavi Masrafları Teminatı Nedir?

Tedavi masrafı teminatı sigortalı kişinin başına bir iş gelmesi halinde özel hastanede ücret karşılığı ameliyat, tedavi görür ise harcamalar bu poliçeden tahsil edilir.

Örneğin kolunuzu bir kaza sonucunda kırdınız ve gittiniz ameliyat oldunuz bu ameliyata 800 TL cepten ödeme yapıyorsunuz yaptıktan sonra ameliyat ve hastane masraflarını hastanenin muhasebe bölümünden makbuz olarak istiyorsunuz. Bunların yanında epikriz raporunu da hastaneden talep ederek tüm evrakları bizlere gönderiyorsunuz.

En kısa zamanda makbuzda yazan tutarın ödemesi vermiş olduğunuz iban numarasına gönderiliyor.

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?