Ferdi Kaza Sigortası İle Sizleri Önemsiyoruz...

0322 505 0 500

fkzz

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası; insanların herhangi bir kaza geçirmesi sonucunda tedavi masrafları, devamlı sakatlık ve ölüm gibi olumsuzluklarda şirket tarafından birey teminat. . .

fkzz

Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırılmalı?

Ferdi kaza sigortası isteğe bağlı bir sigorta olup bizce tüm canını seven insanlar tarafından satın alınması gereken bir sigorta türüdür. Çünkü ülkemiz şartlarında kaza risk. . .

fkzz

En Uygun Ferdi Kaza Sigortasını Nereden Alabilirim?

Maksimum teminatlı en uygun ferdi kaza sigorta teklifini Sigortalim.com web adresimizde bulunan ferdi kaza teklif formu üzerinden çok kısa bir sürede alabilirsiniz. . .

fkzz

Tedavi Masrafları Teminatı Nedir?

Tedavi masrafı teminatı sigortalı kişinin başına bir iş gelmesi halinde özel hastanede ücret karşılığı ameliyat, tedavi görür ise harcamalar bu poliçeden tahsil edilir. . .

fkzz

Kazadan Sayılan Haller

Birdenbire ve beklenilmeyen bir şekilde intişar eden gazların teneffüsünden.Yanıklardan ve ani bir hareket neticesinde adale ve sinirlerin incinmesi, burkulması ve kopmasın. . .

fkzz

Kazadan Sayılmayan Haller

Her nevi hastalıklarla bunların neticelerinin ve marazi bir halin,Sigortanın şümulüne giren bir kaza neticesinde vukua gelmediği takdirde, sühunetin, donma, güneş. . .

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?