En Uygun Fiyat Garantisi İle İş Yeriniz Güvende...

0322 505 0 500

Neden İş Yeri Sigortası?

İş yerinizde çalışanlarınız ve müşterileriniz için güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı olmasını hangi patron istemez ki?

Her şeyden önce kendi güvenliğiniz için sektörlere göre hazırlanmış iş yeri paket sigorta poliçelerinden satın alarak her türlü tehlikeden korunabilir ve avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
İş yerlerinin sektörel alanda farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak sizlere en uygun fiyatlı iş yeri sigortası teklifi sunuyoruz.

 

.

İş Yeri Sigortası Kapsamı Nelerdir?

İş yeri sigortanızın kapsamını kendi istekleriniz doğrultusunda geniş kapsamlı veya dar kapsamlı şekilde satın alabilirsiniz. İş yeri sigortasının teminatları şirketler arasında farklılık gösterse de başlıca ana teminatları aynıdır. Bu teminatlar;
Yangın, dahili su basması, grev, lokavt, duman, yıldırım, terör, fırtına, patlama, deprem, kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti, kara araçları çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma, hava araçlarının düşmesi, yer kayması, cam kırılması, sel su baskını ve bunlara ek iş yerinizde sahip olduğunuz diğer risklerde hesaplanarak ekstra teminat alabilirsiniz.
.

İş Yeri Sigortası Fiyatı Nasıl Belirlenir?

İş yeri sigortası fiyatını belirlemek için öncelikle iş yerinizin ne faaliyet gösterdiği ve gösterilen faaliyet kolunun ne kadar riskli olduğuna bakılır.
Sigorta şirketleri tarafından yapılan analizler ve toplanan veriler sonucunda riskli faaliyet kolları, az riskli faaliyet kolları ve risksiz faaliyet kolları belirlenmiştir.
Elde edilen veriler doğrultusunda eğer yaptığınız iş riskli ise iş yeri sigorta priminiz o düzeyde de artmaktadır.
Aynı zamanda primi etkileyen diğer husus ise ek teminatlardır. Her şirketin ana teminatları bellidir ama ana teminatların yanında verilen ek teminatlar farklılık gösterebilir. 

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?