En ucuz fiyata en dolu teminatlı kasko...

0322 505 0 500

kasko

Kasko Nedir?

Kasko; isteğe bağlı olarak yapılan, aracınızın kaza yapması,yanması,çalınması gibi durumlarda finansal olarak sizi teminat altına alan bir sigorta ürünüdür. Bu gibi durumlar. . .

kasko

Kasko ile Trafik Sigortası Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kasko sigortasında öncelik siz ve aracınız ve herhangi bir kaza durumunda aracınızı ve sizleri güvence altına alır. Trafik sigortası ise karşı tarafa yani 3. Şahıslara verdiğiniz zararları. . .

kasko

Kasko Teminatları nelerdir?

Kasko sigortası teminatları ikiye ayrılır. Bunlar; ana teminatlar ve yan teminatlar şeklindedir. Ana teminatlar içerisinde çarpma, yanma, hırsızlık ve üçüncü
şahıs zararları. . .

kasko

Kasko Değeri Nedir?

Kasko değeri, TSB tarafından aylık bazda belirlenir. Bu değer listesinden kendi aracınızın değerini marka model ve model yılı seçerek öğrenebilirsiniz. Kasko değeri ile 2. el ve sıfır satış. . .

kasko

Kasko Neden Yapılmalı?

Kasko sigortası öncelikle hiç ummadığınız anda doğacak hasarları en az zarar ile atlatmanız için gereklidir.  Hiç ummadık zamanlarda işe yarayan kasko, her şeyden önce sizleri. . .

kasko

En Uygun Fiyatlı Kasko Teklifi Nasıl ve Nereden Alırım?

Maksimum teminatlı ve en ucuz fiyata kasko teklifiniSigortalim.Com adresinden çok kısa bir süre içersinde alabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda
esnetilebilen. . .

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?