En ucuz fiyata trafik sigortası...

0322 505 0 500

racing

Trafik Sigortası Ne İşe Yarar?

Trafik sigortası, tüm araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olduğu bir sigorta türüdür. Herhangi bir hasar olması durumunda 3. şahıslara verilen hem maddi hem de. . .

racing

Trafik Sigortası ile Kasko Arasındaki Farklar Nelerdir?

Trafik sigortası zorunlu bir sigorta türü olmasına karşın kasko isteğe bağlı yaptırılan bir sigorta türüdür. Trafik sigortası karşı tarafın yani 3. şahısların hasarlarını öderken kasko. . .

racing

Trafik Sigortası Hangi Durumlarda Hasarı Karşılamaz?

Tüm sigorta türlerinde olduğu gibi trafik sigortasında da hasarın ödenmediği durumlar görülmektedir. Bu durumlar genellikle kırmızı ışıkta geçme, alkollü araç kullanma, ters. . .

racing

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Her şeyden önce trafik sigortası olmadan trafiğe çıkıldığı taktirde, trafik polislerinin aracınızda trafik sigortası olmadığını tespit ettiği zaman aracınız trafik. . .

racing

Ucuz Trafik Sigortası İle Pahalı Olanın Farkı Nedir?

Zorunlu trafik sigortası kapsamı, genel şartlar çerçevesinde aynıdır. Yani A şirketi ile B şirketinin sağladığı teminat ve limitler aynıdır. Ancak tüm limit ve teminatlar aynı. . .

racing

En Uygun FiyatlıTrafik Sigortası Nasıl ve Nereden Alırım?

En ucuz fiyata Trafik sigortası teklifini Sigortalim.Com adresinden çok kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Yetkili acentesi olduğumuz bir çok sigorta şirketi sayesinde sizlere. .

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?