En ucuz fiyata trafik sigortası...

0322 505 0 500

Trafik Sigortası Ne İşe Yarar?

Trafik sigortası, tüm araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olduğu bir sigorta türüdür. Herhangi bir hasar olması durumunda 3. şahıslara verilen hem maddi hem de bedensel hasarları karşılar. Trafik sigortası yaptırın, değerlerinizi kaybetmeyin.

Trafik Sigortası ile Kasko Arasındaki Farklar Nelerdir?

Trafik sigortası zorunlu bir sigorta türü olmasına karşın kasko isteğe bağlı yaptırılan bir sigorta türüdür. Trafik sigortası karşı tarafın yani 3. şahısların hasarlarını öderken kasko kendi aracınızı ve aracınız içerisindeki kişileri teminat altına alır.

En Uygun FiyatlıTrafik Sigortası Nasıl ve Nereden Alırım?

En ucuz fiyata Trafik sigortası teklifini Sigortalim.Com adresinden çok kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Yetkili acentesi olduğumuz bir çok sigorta şirketi sayesinde sizlere çoktan seçmeli trafik sigortası teklifi sunabiliriz.

Trafik Sigortası Hangi Durumlarda Hasarı Karşılamaz?

Tüm sigorta türlerinde olduğu gibi trafik sigortasında da hasarın ödenmediği durumlar görülmektedir. Bu durumlar genellikle kırmızı ışıkta geçme, alkollü araç kullanma, ters şeritten ilerleme, ehliyetsiz araç kullanma gibidir. Eğer trafik kazası yaptıysanız ve karşı tarafın hasarını trafik sigortanız karşılasın istiyorsanız öncelikle yukarıda saydığımız asli kusurlu durumlarda olmamanız gerekmektedir. Aksi taktirde hasarınız sigorta şirketi tarafından, mağdur olan tarafa ödenmeyecektir.

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Her şeyden önce trafik sigortası olmadan trafiğe çıkıldığı taktirde, trafik polislerinin aracınızda trafik sigortası olmadığını tespit ettiği zaman aracınız trafik şubesi otoparklarına çekilir. Trafik sigortası bulunmadığı için yazılan trafik cezasını ödeyerek yola devam etmeniz mümkün değildir. Trafik polisleri aracınızda sigorta olmadığını tespit ettiği zaman önce cezai işlem uygular ve daha sonrasında aracınızın otoparka çekilmesi için çekici çağırır. Tüm bunların olmaması için zamanında sigorta yaptırın...

Ucuz Trafik Sigortası İle Pahalı Olan Arasında Fark Var mıdır?

Zorunlu trafik sigortası kapsamı, genel şartlar çerçevesinde aynıdır. Yani A şirketi ile B şirketinin sağladığı teminat ve limitler aynıdır. Ancak tüm limit ve teminatlar aynı olmasına rağmen fiyat farklılığı vardır. Bunun sebebi şirketlerin sigorta fiyatlarını belirlerken serbest tarifeye göre belirleme yapmasıdır. Sizlerin pahalı trafik sigortası satın almanız sadece kesenize zarar vermesine yol açacaktır. En uygun trafik sigortası fiyatını almak için Sigortalim.Com dan vazgeçmeyin. Değerlerinizi kaybetmeyin...

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?