En ucuz kasko teklifini nerden alabilirim?

Kasko fiyatlarının belirlenmesinde serbest tarife uygulanmaktadır. Yani sigorta şirketleri istediği araca ve kişiye kendi hesaplamaları ve çarpanları doğrultusunda fiyat verir. Bu yüzden her sigorta şirketinin kasko sigortası fiyatları farklıdır.

En uygun sigorta satan şirketi nasıl bulabilirim?

Sigorta şirketleri kendi belirlediği çarpanlara göre fiyat belirlemesi yapmakta dolayısı ile bu da fiyatlarda farklılığa sebep oluyor. Örneği A şirketi kamyonet kullanım tarzına sahip araca uygun verebilirken otomobil kullanım tarzına yüksek verebiliyor. Ya da A markasına B şirketi uygun verebilirken C şirketi daha yüksek fiyatlarda kasko teklifi sunabiliyor.
Bu fiyatları belirleyen kriterleri “ Kasko Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?” adlı makalemizden görebilirsiniz.

Sigorta şirketleri arasında rekabeti değerlendirin

Ülkemizde 30 civarı sigorta şirketi hizmet vermekte. Ve bu şirketlerin hemen hemen hepsi kasko ürünü satışında bulunuyor. Piyasada yerini ve payını alabilmek için rekabetçi olmak durumunda. Bu durumda ne kadar sigorta şirketinden teklif alırsanız o kadar uygun fiyat bulma ihtimaliniz artıyor.

Sigortalim.com Her Zaman Yanınızda...

Değerlerinizi Kaybetmeyin...

Teklif aldığınız kasko sigortalarının teminatlarını karşılaştırın

Piyasada bulunan sigorta şirketleri arasında kasko fiyatlarını karşılaştırmak için siz ya da acenteniz teklif topladığında, mutlaka fiyatlarla birlikte teminatları da karşılaştırın. Çünkü her sigorta şirketinin teminat ve hizmet içeriği aynı değildir. En önemlisi muafiyet oranları bile farklılık gösterebilir. Muafiyetin ne olduğunu öğrenmek için “Muafiyet Nedir?” adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Mevcut kaskonuzun olduğu şirketten kasko sigortanızı yenilerseniz indirim alır mısınız?

 

Sigorta şirketleri eğer sizin hasarınız yoksa ve şirkete zarar veren bir müşteri değilseniz sizleri kaybetmek istemiz çünkü sizden para kazanıyor. Bu sebeple mevcuttaki şirket diğer şirketlere oranla sizin nasıl bir sürücü olduğunuzu daha iyi bilmekte ve buna göre diğer şirketlere oranla daha uygun fiyat verebilmektedir. Önce sigorta acentenizi sonra sigorta şirketinizi sürekli değiştirmemeniz sizler için avantajlı hale gelecektir.

 

Maksimum teminatlı ve en ucuz fiyata kasko teklifini Sigortalim.Com adresinden çok kısa bir süre içeresinde alabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda esnetilebilen kasko sigortası teminatları, tamamen sizleri güvence altına almak için tasarlanmış durumda. Çoktan seçmeli teklifler ile pek çok sayıda sigorta şirketi arasından bütçenize ve isteğinize göre sigorta satın alabilirsiniz. Kasko yaptırın, değerleriniz kaybetmeyin…

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?

× Whatsapp