Hakkımızda

Biz Kimiz?

19.01.2017 tarihinde Adana merkezde kurulan Sigortalım Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi yöneticileri sigorta sektörüne yıllarını vermiş ve tecrübe edinmiş kişiler tarafından kurulmuştur. Her geçen yıl müşteri potansiyelini büyüten Sigortalim.com ailesi senelik cirosunu 4.000,000 TL'ye taşımıştır. Sadece Adana merkezde değil tüm Türkiye de ağını genişletmek isteyen şirketimiz, hedefler için hiç durmadan çalışmaktadır.

Neden Buradayız?

Günümüz şartlarında pazarlama ve satış kavramları çok büyük değişikliğe giderek bambaşka bir hal aldı. Dijitalleşme ve online satış üzerine tüm dünya yoğunlaşmış durumda. Web de olmayı seviyoruz ve istiyoruz çünkü hem şirket yüzümüz hem de en sağlam iletişim araçlarımızdan bir olduğunu düşünüyoruz.

Sırrımız Nedir?
 • Hızlı ve Çeviğiz

  Ekibimizi mümkün olduğunca genç, dinamik ve çevik kişilerden oluşturmaya çalışıyoruz. Bu sebeple hem gençlerin hem önünü açmış oluyor hem de onlara yol gösteriyoruz.

 • Hırslıyız

  Yaptıklarımız her ne kadar iyi de olsa her zaman daha iyisini yapabilmek, sektörel ve ekonomik anlamda iz bırakmak için hiç durmadan hırsla çalışıyoruz.

 • Öncüyüz

  Kendimize özgü dijital platformlarda Adana sigorta sektöründe öncülük ettiğimizi, ve çıtayı her geçen gün yükselttiğimizi biliyoruz.

 • Sorumluluk Sahibiyiz

  Sigortacılık kelimesinin zaten başlı başına bir sorumluluk olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden sizleri önemsiyor, değer veriyor ve sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir, Tüm Gelişmelerden Anında Haberdar Olabilirsiniz...© 2020 Sigortalim.com | Tüm Hakları Saklıdır.