İşyeri sigortası, isteğe bağlı olarak yapılan ve işyerinin güvenliğini tehdit edebilecek durumlara ve risklere karşı işletmeyi güvence altına alan özel bir sigorta türüdür. 

wallet
En Uygun Fiyat Garantisi

İş yerinizde olabilecek hasarlara karşı yapılan iş yeri sigortasında en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

tap
İsteğe Bağlı Onlarca Teminat

Sizlere onlarca teminat sunuyoruz. Bu teminatlar arasından istediğinizi çıkartıp istediğiniz teminatı ekliyoruz.

credit-card
Kredi Kartına Taksit İmkanı

İş yeri sigortası satın alırken tüm kredi kartlarına, vade farksız taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyım?

Ülkemizde KOBİ ve işyerleri için sigorta güvencesi büyük bir öneme sahiptir. Piyasadaki olumsuz dalgalanmalar ve ekonomik krizlerin getirdiği finansal zararlar yanı sıra çeşitli afet olayları, beklenmedik hadiseler, hasarlar ve kazalar karşısında ayakta kalabilmek için sigorta güvencesi şarttır.

İş yeri Sigortası hesaplaması nasıl yapılır, ücreti nasıl belirlenir?

İş yeri sigorta primlerinizi hesaplamak için öncelikli olarak risk analizi yapılması gerekmektedir. İş yerinin konumu, binanın özellikleri, güvenlik önlemler gibi birçok unsur bu bilgiler doğrultusunda gerçekleştiği için bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesi çok önemli. Risk faktörlerinin önüne geçen yangın alarmı, güvenlik kameraları, güvenlik görevlileri gibi etmenler priminizin azalmasını sağlayacak hafifletici etmenlerden bazılarını oluşturuyor. Ana teminatların yanında ek teminatlardan yararlanmak isterseniz, teklifiniz ve poliçeniz bunlara göre belirleniyor.

İşyeri Sigortasından kimler yararlanabilir, nereden alınabilir?

Bu özel sigorta çeşidinden, küçük ya da büyük işletme sahipleri, KOBİ’ler ve diğer tüm iş yeri sahipleri yararlanabilir. İş yeri sigortanızı size en uygun teklifleri verecek olan acentemizi arayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda risk faktörleri ve ek teminatlar belirlenir ve isteğiniz doğrultusunda poliçeniz şekillenir.

İşyeri Sigortasında kapsam dışı kalan durumlar nelerdir?

Kalorifer borularının zarar görmesi, savaş ilanı, baca ya da açık pencereden giren suların oluşturdukları hasar, para taşıma olaylarında personel hatasından kaynaklanan davranışlar, yakıt borularında oluşan hasarlar, kullanım ömrü dolan makine ve teçhizatlardan kaynaklı hasarlar, tsunami sonucu oluşacak zararlar, havai fişek ve barut üreten fabrikalarda oluşabilecek sıkıntılar işyeri sigortası kapsamı dışında kalan unsurlardan bazılarıdır. Daha fazla bilgi almak isterseniz aklınıza gelebilecek tüm soruları bize telefonla ya da mail yoluyla ulaşıp sorabilirsiniz.

İşyeri sigortası, isteğe bağlı olarak yapılan ve işyerinin güvenliğini tehdit edebilecek durumlara ve risklere karşı işletmeyi güvence altına alan özel bir sigorta türüdür. İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak için işyeri binanızı, camlarınızı, alet-edevatlarınızı, satış yerlerinizi, atölyelerinizi, deponuzu, fabrikanızı, imalathanenizi, ardiyelerinizi; kısacası aklınıza gelebilecek işiniz ile alakalı her şeyi işyeri sigortası güvencesi altına alabilirsiniz. Pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş kapsamlı poliçenizi oluşturmak sizin elinizde.

Büyük ya da küçük şehirdeki işletme sahipleri bu sigorta güvencesi altında olduklarında; yangın, yıldırım, infilak, deprem, hırsızlık, dâhili su, terör, kira kaybı, yalıtım eksikliği, cam kırılması, elektronik cihazların ve makinelerin bozulması, enkaz kaldırma masrafları gibi birçok önüne geçilemeyecek olayda iş yerlerini korur. Aynı zamanda üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk, işveren mali sorumluluk, ferdi kaza, hukuksal koruma, taşınan para, iş durması, geçici adres nakli gibi birçok konuda da ek teminatlar alarak rahat bir nefes çekebilirler.

İşyeri Sigortası Kapsamı

Doğal afetler teminatı: Yangın, yıldırım, deprem, sel, su baskını, yoğun kar fırtınası, yer kayması, dolu gibi doğal ve önüne geçilmesi mümkün olmayan durumlarda poliçe limiti kadar teminat verilir.
Hırsızlık: Poliçede güvence altına alınan malzeme, teçh...

En Uygun İş Yeri Sigortasını Nereden Alabilrim?

İş Yeri Sigortası 3. Şahıs Mallarını Karşılar Mı?

İş Yeri Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir?

Sigorta Kılavuzu

Tümü
  • Tümü
  • Bilgi Bankası
  • Haberler
  • Ürünler
kasko fiyat 2020
Kasko sık sorulan sorular
Kasko Sık Sorulan Sorular Ana sayfa » Kasko sık sorulan sorular Kasko sık sorulan sorular Kasko sigortası, olası bir hasar...
2020 kasko fiyatları
2020 Kasko Fiyatları
2020 Kasko Fiyatları Ana sayfa » 2020 Kasko Fiyatları Aracın Kasko Değeri Kasko değeri, sigorta poliçesi hazırlanırken kasko fiyatını belirlemeyi...
araç bakım
Araçların Motor Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?
Araçların Motor Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? Ana sayfa » Araçların Motor Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? Otomobillerin motor bakımının rutin olarak yapılması araç...
icralıkoto
İcralık Araç Nasıl Satın Alınır?
İcralık Araç Nasıl Satın Alınır? Ana sayfa » İcralık Araç Nasıl Satın Alınır? İcra ihalelerinde bir araç neredeyse yarı fiyatına...
kasko türleri
Kasko Sigortası Türleri
Kasko Sigortası Türleri Ana sayfa » Kasko Sigortası Türleri Dar Kasko - Normal Kasko - Genişletilmiş Kasko - Tam Kasko...
hibrit araç
Hibrit Nedir?
Hibrit Nedir? Hibrit araçlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu makale tam size göre... Ana sayfa » Hibrit Nedir? Bu araçlar...

Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Sektörle ilgili haber,duyuru ve kampanyalar hakkında bilgi verilecektir.

Please enter a valid email address.
Something went wrong. Please check your entries and try again.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir, Tüm Gelişmelerden Anında Haberdar Olabilirsiniz...© 2020 Sigortalim.com | Tüm Hakları Saklıdır.