EN UCUZ KASKOYA EN DOLU TEMİNAT İLE SAHİP OLMAK İÇİN Sigortalim.Com'u SEÇİN...

Kasko Nedir?

Kasko; isteğe bağlı olarak yapılan, aracınızın kaza yapması,yanması,çalınması gibi durumlarda finansal olarak sizi teminat altına alan bir sigorta ürünüdür. Bu gibi durumlar kaskonun ana unsurlarıdır. İsteğe bağlı olarak, kendinize uygun poliçe kestirme imkanınız vardır. Sigortalının isteği doğrultusunda müşterilerimize kasko poliçelerinde gerekli teminat eklemesi yapılabilmektedir.

Kasko ile Trafik Sigortası Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kasko sigortasında öncelik siz ve aracınız ve herhangi bir kaza durumunda aracınızı ve sizleri güvence altına alır. Trafik sigortası ise karşı tarafa yani 3. Şahıslara verdiğiniz zararları karşılar. Ve bu hasarlar karşı tarafın ve sizin kusur oranlarına bakılarak karşılanır. Kasko da aracın yanması, çalınması, çalınmaya kalkışılması veya tüm bunların gerçekleşmesi durumunda oluşacak zararları güven altına alır.

En Uygun Fiyatlı Kasko Teklifi Nasıl ve Nerden Alırım?

Maksimum teminatlı ve en ucuz fiyata kasko teklifini Sigortalim.Com adresinden çok kısa bir süre içersinde alabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda esnetilebilen kasko sigortası teminatları, tamamen sizleri güvence altına almak için tasarlanmış durumda. Çoktan seçmeli teklifler ile pek çok sayıda sigorta şirketi arasından bütçenize ve isteğinize göre sigorta satın alabilirsiniz. Kasko yaptırın, değerleriniz kaybetmeyin...

Kasko Teminatları nelerdir?

Kasko sigortası teminatları ikiye ayrılır. Bunlar; ana teminatlar ve yan teminatlar şeklindedir. Ana teminatlar içerisinde çarpma, yanma, hırsızlık ve üçüncü şahıs zararları; yan teminatlar ise doğal afetler, mini onarım, kemirgen zararı gibi teminatlardır. Kasko teminatları içerisinde terör teminatı da bulunmaktadır ancak bu teminat yaşadığınız ile göre eklenmekte veya çıkarılmaktadır. Detaylı bilgi için bizlere
0322 505 0 500 çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabirsiniz

Kasko Değeri Nedir?

Kasko değeri, TSB tarafından aylık bazda belirlenir. Bu değer listesinden kendi aracınızın değerini marka model ve model yılı seçerek öğrenebilirsiniz. Kasko değeri ile 2. el ve sıfır satış fiyatları belirlenir. Ayrıca araç üzerinden taşıt kredisi kullanılmak istenildiğinde ve hasar olma durumlarında hasar ödemesinin ne kadar yapılacağının belirlenmesi kullanılan bir cetvel çeşitidir. Bankalar kredi verirken genellikle en fazla kasko değerinin %80'i  kadar kredi ödemesi sağlamaktadır.

Kasko Neden Yapılmalı?

Kasko sigortası öncelikle hiç ummadığınız anda doğacak hasarları en az zarar ile atlatmanız için gereklidir.  Hiç ummadık zamanlarda işe yarayan kasko, her şeyden önce sizleri ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Daha sonra ise aracınızı... Bu yüzden kasko yaptırmanızı Sigortalim.Com olarak öneriyoruz. Olmaz demeyin dünyanın bin bir türlü hali olduğunu unutmayın. Senelik verdiğiniz ve taksitli ödediğiniz kasko ücretlerinin boşa gitmediğinin bilincinde olun, kasko yaptırın.

Duyurulardan Haberdar Olmak İster Misiniz?

Sigorta haberleri, kampanyaları ve araçlar ile alakalı tüm gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?

× Whatsapp