Konut Sigortası ile evinizde bulunan elektronik cihazları poliçede yazılan limitler ışığında güvence altına alabilirsiniz. Elektronik cihaz teminatı ile 7 yaşından küçük elektronik cihazlar güvence altına alınabilir.

Konut sigortası, evinizi ve evinizde bulunan elektronik ve diğer eşyaları, apartmanın ortak kullanım alanları bahçenizin duvarları da dâhil olmak üzere pek çok riske karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Sadece ev ve evde bulunan eşyalar değil, apartmanın ortak kulanım alanları da korunduğu için hem alinizi hem de komşularınızın güvenliğini de sağlayabileceğiniz bu sigorta ile ister kiracı olun, ister ev sahibi olun güvenli bir ev yaşamı bu poliçe ile sizin olabilir.

Konut sigortası teminatları kısaca; deprem, sel, fırtına, dolu gibi doğal afetler, yangın, yıldırım ve infilak gibi yangına bağlı hasarlar, elektrik ve su tesisatı nedeni ile oluşan hasarlar ve hırsızlık ya da hırsızlığa teşebbüs gibi birçok riski kapsar ve bu risklere karşı sigorta sahibini güvence altına alır.

Sadece ev ve eşyaların değil aynı zamanda sağlığınız da güvence altında. Sigortalim.com ile yaptıracağınız Konut Sigortaları ile ihtiyacın olduğunda kapına kadar gönderilecek ambulans hizmetini 7/24 kullanabilirsiniz. Sigortalim.com avantajları bunlarla kalmıyor aynı zamanda avantajlı diş sağlığı paketi, su tesisat hizmeti, elektrik tesisat hizmeti, mobilya mini onarım hizmeti, sert zemin onarım hizmeti döşeme ve halı onarım hizmeti ve leke çıkarma hizmeti de ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz diğer avantajlar.

Konut sigortası hakkında daha fazla bilgi almak, avantajların ayrıntılarına göz atmak ya da anında teklif almak için KONUT SİGORTASI sayfamıza göz atabilirsiniz.

konut siogrtası
konut sigorta

Konut Sigortası ile evinizde bulunan elektronik cihazları poliçede yazılan limitler ışığında güvence altına alabilirsiniz. Elektronik cihaz teminatı ile 7 yaşından küçük elektronik cihazlar güvence altına alınabilir.

Elektronik eşyalarınız, elektrik akımlarında gelebilecek yüksek ya da düşük akımlara karşı güvence altındadır. Aynı zamanda yıldırım düşmesi sonucu oluşabilecek elektriksel dalgalanma nedeni ile oluşabilecek zararlara karşı da güvence altındadır.

Hem kiracıların hem de ev sahiplerinin yararlanabileceği bu teminat ile:

 • Televizyonlar,
 • Büyük ya da küçük boyuttaki müzik setleri,
 • Bilgisayarlar (dizüstü bilgisayarlar kapsam dışıdır, dizüstü bilgisayarlar için ek teminat alınmalıdır),
 • Çamaşır makineleri,
 • Bulaşık makineleri,
 • Kurutma makineleri,
 • Klimalar,
 • Elektronik panjurlar,
 • Fırınlar,
 • Derin dondurucular,
 • Buzdolapları,
 • Otomatik garaj kapıları,
 • Kombiler

Ve evde yer alan birçok elektronik eşyalar güvence altındadır. Bu elektronik cihazlar çalışır durumda iken, bakım yapılır iken ya da yer değişimi yapılır iken (aynı riziko adresi içerisinde gerçekleştiği ön şartı ile) bilinmeyen ve öngörülemeyen sebeplerle çıkan maddi zarar ve ziyanlar belirli limitler altında teminat kapsamındadır.

Aşağıda belirtilen durumlar ve kıymetler bu teminat kapsamı dışındadır:

-Teminat kapsamındaki cihazların başına gelebilecek riziko adresi dışında gerçekleşen hasarlar

-Kameralar, fotoğraf makineleri, telsizler, telefonlar, cep telefonları, MP3 çalarlar gibi seyyar ve taşınabilir cihazlar

-Saç kurutma makineleri, elektrikli ya da şarjlı süpürgeler, tıraş makineleri, oyun konsolları, projeksiyon cihazları, mutfak robotları, mikserler, su ısıtma makineleri, çay ve kahve makineleri gibi taşınabilir küçük ev aletleri

-Hâlihazırda garantisi olan elektronik cihazlar

-Poliçe başlangıç tarihinde 7 yaşından büyük olan cihazlar

 

Konut sigortası hakkında daha fazla bilgi almak, avantajların ayrıntılarına göz atmak ya da anında teklif almak için KONUT SİGORTASI sayfamıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz bizleri web sitemizde yer alan numaralarımızdan arayabilir, info@sigortalim.com mail adresimize mail atabilir ya da birebir görüşmek için ofisimize gelmek için dilediğiniz tarihe randevu alabilirsiniz.

Konut Sigortası en uygun fiyat ve teklifleri almak için HIZLI TEKLİF AL linkimizi kullanarak, formu doldurabilir ve teklifinizi saniyeler içerisinde alabilirsiniz.

Faydalı Diğer Bilgiler

Konut Sigortası Elektronik Cihazları Karşılar Mı?

Konut Sigortası ile evinizde bulunan elektronik cihazları poliçede yazılan limitler ışığında güvence altına alabilirsiniz. Elektronik cihaz teminatı ile 7 yaşından küçük elektronik cihazlar güvence altına alınabilir.

Konut Sigortasında Bulunan Ekstra Avantajlar Nelerdir?

Kanunen zorunlu bir sigorta ürünü olmayan konut sigortası, uzun yıllar emek verilmiş olan ev ve evde bulunan eşyaları çeşitli risklere karşı korumak için ideal olan bir sigorta çeşididir. En az deprem sigortası kadar önemli olan...

Konut Sigortası İle Dask Arasındaki Farklar

En Uygun Fiyatlı Konut Sigortasını Nereden Alırım?

İddia ediyoruz ki, içeriği hem gırtlak dolusu olan hem de bütçenize en uygun fiyatlı konut sigortasını sizlere biz sağlıyoruz. Çünkü konut ürününde satın alan müşteriler tarafından çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Yaptığımız işin hem satış hem de satış sonrasında arkasındayız.

Sigorta Kılavuzu

Tümü
 • Tümü
 • Bilgi Bankası
 • Haberler
 • Ürünler
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Kapsamı
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Kapsamı Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana sayfa » Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Kapsamı Tamamlayıcı Sağlık...
Trafik Sigortası Hasarsızlık İndirimi Nasıl Hesaplanır?
Trafik Sigortası Hasarsızlık İndirimi Nasıl Hesaplanır? Trafik Sigortası Hasarsızlık İndirimi Nasıl Çalışır? Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana sayfa »...
,
Sigorta Poliçesi İptali ve İade Süreci Nasıl İşler?
Sigorta Poliçesi İptali Ve İade Süreci Nasıl İşler Sigorta Değişiklikleri ve İptal: Bilmeniz Gerekenler Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana...
sigortalim neden sağlık sigortası
Sağlık Sigortası Nedir ve Neden Gereklidir?
Sağlık Sigortası Nedir Ve Neden Gereklidir? Sağlık sigortası, hastalık ve yaralanmalarda ortaya çıkan tıbbi masraflarınızı karşılayan bir güvencedir. Beklenmedik sağlık...
km dolandıcılıgı küçük kapak
2.EL ARAÇ KM DOLANDIRICILIĞI
2. El Araç Kilometre Dolandırıcılığı 2. El Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Yerler Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana...
Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir
Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir?
Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir? Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana sayfa » Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat...

Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Sektörle ilgili haber,duyuru ve kampanyalar hakkında bilgi verilecektir.

Please enter a valid email address.
Something went wrong. Please check your entries and try again.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir, Tüm Gelişmelerden Anında Haberdar Olabilirsiniz...© 2020 Sigortalim.com | Tüm Hakları Saklıdır.