Dar Kasko - Normal Kasko - Genişletilmiş Kasko - Tam Kasko

Araç kasko sigortası; çarpma, çarpışma, yanma, çalınma, kötü niyetli hareketler gibi aracın başına gelebilecek hasarların güvenceye alındığı isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Aracın başına gelebilecek hasarlar poliçenin türüne ve limitlerine göre karşılanır. Araç Kasko Sigortası ile sigortalının aracı, kendisi, araçtaki kişisel eşyalar, karşı araca verilen hasarlar güvence altına alınabilir.

Araç kasko teminatları kapsamında ana teminatlar ve ek teminatlar bulunur. Ana teminatlar içerisinde çarpma ve çarpışma, yangın, hırsızlık, ihtiyari mali mesuliyet, koltuk ferdi kaza – tedavi masrafları, hukuksal koruma yer alır. Araç Kasko Sigortası Ek Teminatları ile doğal afetler, terör olayları, kişisel eşyalar, yurt dışı seyahatleri, yanlış akaryakıt dolumu, ek aksesuarlar, kemirgen hayvan zararları, anahtar ile çalınma gibi hususlar da güvence altına alınabilir.

Araç kasko sigortası ile ilgili bütün bilgileri KASKO SİGORTASI linkinden alabilir ve bize anında ulaşıp sizin için en uygun teklifleri alabilirsiniz.  Araç kasko sigortası teminat ve ek teminatları ile ilgili tüm bilgileri de KASKO TEMİNATLARI linkinden öğrenebilirsiniz. Aksigorta güvencesi ile kaskonuzu Sigortalim.com web sitemizden, info@sigortalim.com mail adresimizden ya da 0322 505 0 500 numaralı telefondan bize ulaşarak yaptığınız takdirde Araç Yol Yardım Hizmetleri ve Mini Onarım Hizmetleri de hediye.

Peki, nedir bu kasko sigortası ürün çeşitleri?

Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartlarına göre Kasko Sigortası ana başlığı altında 4 farklı ürün sunulmaktadır. Bunlar dar kasko, normal kasko, genişletilmiş kasko ve tam kaskodur. Araç sahiplerinin isteklerine göre kapsamını kendi belirlediği kasko poliçesi sayesinde aracının başına gelebilecek sorunları büyük bir dert olmadan önce kurtarabilir. Kasko türü, aşağıda yer alan alt başlıklardan hangisini kapsıyor ise poliçede belirtilmesi gerekir ve poliçe satın alınırken de bu hususa dikkat edilmesi gerekir.

kasko türleri

Sigortalim.com ile Kaskonuza Ek Ücretsiz Hizmetler

Yol Yardım Hizmetleri: Araç bozulması, kaza sonrası hareketsiz hale gelmesi gibi haller ile aracın akaryakıtının tükenmesi, aracın lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti sağlanır. Yol yardım hizmetleri Sigortalim.com ile ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz hizmetlerdendir.

Mini Onarım: Kasko poliçenizin geçerlilik süresi boyunca ekstra bedel talep edilmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın aracın başına gelebilecek ufak sorunların tamir masraflarını karşılar. Mini onarım hizmetleri sigortalim.com ile ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz hizmetlerdendir.

% 65’e kadar Hasarsızlık İndirimi: Kasko poliçe geçerlilik süresince araç hiçbir kaza geçirmedi ve poliçe sahibi kasko sigortası tazminat talebinde bulunmadı ise poliçe sahibi bir sonraki dönem için sigorta primlerine uygulanacak indirim hakkı kazanır. Bu durumda yeni poliçe düzenlenirken hasarsız geçirilen her yıl artış gösteren hasarsızlık indirimi sayesinde bütçeniz de hafifler. Hasar tazminat talebi bulunmadığınız her yıl artış gösteren bu oran, sigorta şirketiniz değiştiği takdirde bile devam eder. Ancak unutmayınız ki, aynı sigorta şirketinde devam eden poliçenizin indirim oranı ve yeni başvuracağınız sigorta şirketindeki indirim oranı değişiklik gösterebilir.

Aracınız yarı yolda kalmasın diye her riski düşünen acentemiz, kasko teminatlarına ek olarak 7/24 yararlanabileceğiniz hizmetler ile güvenli sürüş keyfiniz için hep yanınızda.

Makaleyi Paylaşmak İster Misiniz?

Sigorta Kılavuzu

Tümü
  • Tümü
  • Bilgi Bankası
  • Haberler
  • Ürünler
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Kapsamı
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Kapsamı Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana sayfa » Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ve Kapsamı Tamamlayıcı Sağlık...
Trafik Sigortası Hasarsızlık İndirimi Nasıl Hesaplanır?
Trafik Sigortası Hasarsızlık İndirimi Nasıl Hesaplanır? Trafik Sigortası Hasarsızlık İndirimi Nasıl Çalışır? Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana sayfa »...
,
Sigorta Poliçesi İptali ve İade Süreci Nasıl İşler?
Sigorta Poliçesi İptali Ve İade Süreci Nasıl İşler Sigorta Değişiklikleri ve İptal: Bilmeniz Gerekenler Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana...
sigortalim neden sağlık sigortası
Sağlık Sigortası Nedir ve Neden Gereklidir?
Sağlık Sigortası Nedir Ve Neden Gereklidir? Sağlık sigortası, hastalık ve yaralanmalarda ortaya çıkan tıbbi masraflarınızı karşılayan bir güvencedir. Beklenmedik sağlık...
km dolandıcılıgı küçük kapak
2.EL ARAÇ KM DOLANDIRICILIĞI
2. El Araç Kilometre Dolandırıcılığı 2. El Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Yerler Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana...
Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir
Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir?
Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat Kapsamı Nedir? Teklif Al Detaylı Bilgi Al Ana sayfa » Konut Sigortası Elektronik Cihaz Teminat...

Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Sektörle ilgili haber,duyuru ve kampanyalar hakkında bilgi verilecektir.

Please enter a valid email address.
Something went wrong. Please check your entries and try again.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilir, Tüm Gelişmelerden Anında Haberdar Olabilirsiniz...© 2020 Sigortalim.com | Tüm Hakları Saklıdır.

Leave a Comment